Dane firmy

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz • Styropian termo organika opinie


Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Morsztyna 10, 42-209 Częstochowa

Tel: +48 34 307 07 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Termoizolacja domu zawsze stanowi inwestycję, która wymaga bardzo dużej świadomości, za co się płaci i czego oczekuje w zamian. Im wyższa jakość materiałów, tym więcej korzyści wynikających z ocieplenia. Wśród wielu rozwiązań dostępnych w sklepie internetowym domenergooszczedny.eu znajdują się produkty firmy Termo Organika. Co o niej wiadomo, czy warto przygotować budżet akurat na ten system?

Mowa o liderze polskiego rynku, a także jednej z największych firm w branży ociepleń w całej Unii Europejskiej. Marka jest rozwijana od 1997 roku, a wśród produktów znajdują się nie tylko styropiany, ale również siatki, grunty czy kleje. Krótko mówiąc, wszystko, co potrzebne do wykonania trwałej i efektywnej termoizolacji.

Jeśli chodzi o styropian Termo Organika, opinie są zgodnie pozytywne. Produkty do ociepleń rekomenduje między innymi Instytut Techniki Budowlanej. Poszczególne rodzaje styropianu używa się do budownictwa energooszczędnego i pasywnego, a nagrody „Budowlana Marka Roku 2016” czy „Konsumencki Lider Jakości 2016” mówią same za siebie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

DetailingTeam Sosnowiec


Struga 1, Sosnowiec

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę