Dane firmy

Harbor Center Sp. z o.o.


Harbor Center Sp. z o.o.


Hoża 86 , 00-682 Warszawa

Tel: 533 993 350

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, którzy współpracują z zagranicą i wysyłają swój towar do wielu krajów Unii Europejskiej, firma ze strony harborcenter.eu oferuje swoje usługi w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych.

Spedycja i transport międzynarodowy nie należą do najłatwiejszych, ponieważ potrzebne są stosowne zezwolenia i zawsze trzeba się liczyć z niespodziewanymi sytuacjami, które mogą wydarzyć się na trasie. Przedsiębiorstwo to ma wszystkie potrzebne dokumenty i zatrudnia wysoko wykwalifikowaną załogę spedytorów, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, charakteryzują się niezwykłą kreatywnością i szybkością działania.

Zlecając tej firmie przewóz ładunku, można mieć pewność, że zostanie on dostarczony na miejsce o określonym czasie. Pozwoli na to nie tylko doskonale wyposażona flota, ale także zaangażowani w swoją pracę ludzie. Każdy ładunek jest ubezpieczony i klient ma możliwość śledzenia dostawy za pomocą GPS. Bez względu na to, jaki rodzaj ładunku chcesz przetransportować, możesz być pewien, że dotrze on do celu szybko i bez uszczerbku.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Wyszukaj firmę