Dane firmy

Krause stabilo


HIGHER


Armii Krajowej 74, 5-813 Żarów

Tel: 74 857 03 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Bezpieczne, trwałe i solidne – takie są drabiny KRAUSE znajdujące się w ofercie sklepu internetowego. Nawet codzienne obowiązki przy użyciu drabiny stają się znacznie przyjemniejsze (mycie okien, wieszanie firanek, malowanie, wymiana żarówki). Jednak drabina to mniejsza konstrukcja budowlana niż rusztowanie, które można wykorzystać w wielu innych sytuacjach. Dostępne na rynku produkty marki KRAUSE to rozmaite linie akcesoriów budowlanych, które wpływają na przebieg budowy czy remontu, zmieniając tym samym warunki pracy na lepsze.

Rusztowanie KRAUSE Stabilo, które jest dostępne w sklepie internetowym KRAUSE, to produkt niewątpliwie wyjątkowy w swej prostocie. Stosowane jest przez profesjonalistów, którzy wymagają od sprzętu czegoś więcej niż podparcia. Jest to produkt zapewniający bezpieczeństwo, satysfakcjonującą pracę praz płynny proces remontu czy budowy. W ofercie sklepu znajdują się trzy długości pola rusztowania:

  • 2 m,

  • 2, 5 m

  • 3 m.

Każda z nich znajduje zastosowanie w innych warunkach, powodując tym samym inny efekt końcowy. Pod adresem alusystems.pl poznasz bogatą ofertę sklepu internetowego KRAUSE.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Firma Wielobranżowa Ściskpol


Miłostowska 26, Kwilcz

Wyszukaj firmę