Dane firmy

Odtrucia alkoholowe poznań


Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Codziennie pijesz co najmniej jednego drinka? Nie wyobrażasz sobie, aby po powrocie z pracy do domu nie otworzyć piwa lub nalać sobie wina? Zdarzają Ci się momenty, w których czujesz tak ogromną ochotę, aby się napić alkoholu, że nie potrafisz powstrzymać tego pragnienia i musisz zaspokoić je jakimś wysokoprocentowym trunkiem? W takim razie masz problem ze spożywaniem alkoholu. Zachowanie tego typu nie jest normalne, a spożywanie codziennie alkoholu bardzo negatywnie wpływa na Twój umysł i organizm, a także na relacje z najbliższymi.
Jeśli chcesz uratować swoje życie, zanim rozpadnie się na kawałki z powodu uzależnienia od alkoholu, zacznij walczyć jak najszybciej. Zgłoś się na detoks i odtrucie alkoholowe w Poznaniu, do ośrodka odwykowego AGNUS już teraz i pozwól sobie pomóc.
Dzięki doświadczeniu w pomaganiu w walce z nałogiem oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta w tym ośrodku uzyskasz fachową pomoc. Z ich wsparciem i terapią, dopasowaną do stopnia zaawansowania Twojego problemu oraz do Twoich indywidualnych potrzeb, walka z nałogiem będzie o wiele łatwiejsza. Dlatego nie zwlekaj, odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i skontaktuj się z nimi w celu rozpoczęcia odwyku. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej dla Ciebie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Wyszukaj firmę