Dane firmy

Model do sklejania


AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Elementy do sklejania modeli powinny być trwałe, solidnie wykonane oraz estetyczne. Wtedy efekt końcowy będzie oszałamiający! Jeżeli interesują Cie prace manualne i chcesz zacząć przygodę z modelarstwem, zacznij od poznania oferty sklepu internetowego Agtom. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Modele do sklejania różnych firm, akcesoria, chemię modelarską, narzędzia takie jak pędzelki czy taśmy i wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo okazyjnych cenach. Ponadto każdy model do sklejania posiada klarowną instrukcję obsługi, która krok po kroku wyjaśni Ci, jak i z czym postępować, aby uzyskać dany efekt.

Sklep internetowy Agtom działa w oparciu o aktualne potrzeby i oczekiwania klientów, którzy stawiają na modelarstwo! W ofercie sklepu znajdują się modele zarówno plastikowe jak i drewniane, dlatego to Ty będziesz miał okazję wybrać to, na co tylko masz ochotę. Pod adresem agtom.eu znajduje się aktualny wachlarz produktów, a niskie ceny gwarantują satysfakcjonujące zakupy bez wychodzenia z domu!

  • Odkąd pamiętam zawsze zajmowałem się modelarstwem. Modele do sklejania są moją pasją. AGTOM s. z o.o. zaopatrzył mój mały warsztat nie tylko w modele, ale przede wszystkim narzędzia, chemię i farby modelarskie.

  • Użytkownik Radar dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

prace.edu.pl


Skrytka pocztowa 220, Kraków

Wyszukaj firmę