Dane firmy

Nauka angielskiego


Akademia Języka


Legnicka 62B, 54--20 Wrocław

Tel: 793678135

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Język angielski z pewnością jest najbardziej rozpowszechniony na całym świecie i to nie bez powodu. Znając chociażby podstawy tego języka będziemy mogli w miarę swobodnie dogadać się prawie w każdym zakątku świata, a tych podstaw skutecznie może nauczyć szkoła Akademia Języka. To miejsce bardzo przyjazne osobom uczącym się, z małymi grupami, wyrozumiałymi nauczycielami i bardzo profesjonalnymi kursami. Nauka angielskiego we Wrocławiu przebiega tutaj zawsze w miłych warunkach, pod okiem nauczycieli, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją.

Warto już dzisiaj zajrzeć na stronę internetową akademiawroclaw.pl i przekonać się, że jest to naprawdę najlepsze miejsce do nauki języka. Tutaj nie ma znaczenia wiek, gdyż profesjonalnie prowadzone kursy zawsze cieszą się dużą efektywnością. Szkoła oferuje zarówno naukę podstaw językowych, jak i kursy bardziej zaawansowane.

  • Język angielski to obecnie podstawa jeśli chcemy osiągnąć sukces. Szczególnie nauka języka naszych dzieci to sprawa priorytetowa.

  • Użytkownik Justyna54 dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

AB-rent


Sycowska 13, Wrocław

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Wyszukaj firmę