Dane firmy

Apteka Radom - GEMINI


Apteka GEMINI


Stanisława Wernera 8D, 26-600 Radom

Tel: 502 346 304

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie internetowej aptekigemini.pl, znajdziesz spis oddziałów, które należą do sieci aptek. Interesuje Cię, czy w Twoim mieście znajduje się ta apteka? Nawet, jeśli na terenie Twojej miejscowości nie ma apteki, lub po prostu jest ona daleko i nie chce Ci się jechać na drugi koniec miasta, apteka w Radomiu umożliwia Ci zrobienie zakupów online.

Apteka wirtualna to miejsce, w którym masz dostęp do całości asortymentu przez cały czas. Możesz przejrzeć na przykład dostępne syropy na kaszel przed wyjściem z pracy, czy też obejrzeć produkty przeciwbólowe, gdy zbudzi Cię ból zęba. Apteka internetowa jest czynna 24h, a samo zamówienie produktów jest bardzo proste. Na stronie apteki znajdziesz wszelkie informacje o dostawach, płatnościach. Dostępny jest czytelny i wyczerpujący regulamin wirtualnej apteki.

  • W Radomiu odwiedzam tylko jedną aptekę, a mianowicie wspomnianą w powyższym tekście aptekę Gemini. Tam znajdę zawsze wszystko czego potrzebuję, a jak nawet tego nie ma to będzie na następny dzień do odbioru.

  • Użytkownik Rozalia Grabowska dodał komentarz 2019-01-16 09:05:00
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę