Dane firmy

Bysewo – Salony Okien • Okna Trójmiasto


Bysewo – Salony Okien


Trakt św. Wojciecha 57, 80-043 Gdańsk

Tel: (58) 300 14 80

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Niedługo Twój nowy dom będzie już miał dach, dlatego zaczynasz się rozglądać za stolarką? Nie musisz wiele szukać, gdyż wystarczy odwiedzić stronę salonyokien.pl, aby znaleźć dosłownie każdy rodzaj okna. Działając w Trójmieście i współpracując z producentem okien Drutex, może ona polecić okna:

  • plastikowe,
  • drewniane,
  • aluminiowo-drewniane,
  • aluminiowe. 

Każde z tych okien występują w wielu odmianach, dlatego każdy klient dopasuje odpowiednie do swoich potrzeb, jak i do wymaga budynku.

W ofercie można znaleźć okna PCV o wysokich parametrach termoizolacyjnych, antywłamaniowych, do zwykłych budynków i do domów pasywnych cechujące się funkcjonalnością i łatwością utrzymania. Okna aluminiowe z pewnością zachwycą swą nowoczesnością i lekkością. Dzięki temu, że ramę stanowi plastyczny stop, z łatwością można go giąć, więc dostępne są także okna łukowe. Dla miłośników drewna firma Drutex ma okna wykonane z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, meranti i modrzewiowego pokrytego odpornym na czynniki atmosferyczne lakierem ekologicznym. Charakteryzują się one energooszczędnością i eleganckim wzornictwem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

STRbudownictwo


Bażantowa 7, Gdańsk

Moto Handel Wojciech Nowociński


Obrońców Westerplatte 25, Rumia

Wyszukaj firmę