Dane firmy

Dystanse do toyoty


CCS


Brzozowa 35, 26-900 Kozienice

Tel: 600 899 598

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Głównym zadaniem dystansów do felg jest dokonywanie zmian w rozstawie kół pojazdu. Tego typu elementy produkowane są ze stopów metali, takich jak aluminium, co przy właściwej obróbce gwarantuje wysoką twardość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych i mechaniczne uszkodzenia. Główną rolą dystansów jest poszerzenie rozstawu i poprawa sterowności samochodu. Szerszy rozstaw sprawia, że auto nabiera bardziej sportowego, agresywnego i dynamicznego charakteru, wyróżniając się spośród innych. Należy jednak zaznaczyć, że estetyka to nie wszystko, ponieważ w niektórych pojazdach instalowanie tego typu urządzeń wymusza specyficzna budowa lub też niewłaściwie dobrane felgi.

Należy podkreślić, że źle założone dystanse przyczyniają się do znacznie szybszego zużycia poszczególnych elementów, takich jak szpilki, czy śruby, co ma negatywny wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wysokiej jakości dystanse do samochodu Toyota, dostępne są na internetowej stronie Durarace.

  • Zakupione w tym sklepie dystanse okazały się być w wysokiej jakości oraz przystępnej cenie. Dzięki nim moje auto zyskało na wyglądzie i zaczęło wyróżniać się na tle innych, a to było moim zamiarem. :)

  • Użytkownik ewheral dodał komentarz 2019-05-24 14:32:02
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę