Dane firmy

Dom z Duszą Tadeusz Dusza • Drewniany dom projekt


Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, 34-408 Odrowąż

Tel: 18 275 8365

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Liczne grono klientów zdecydowało się na to, aby firmie Dom z Duszą powierzyć budowę swoich domów. Warto to zrobić, ponieważ przedsiębiorstwo oferuje także znakomite projekty, w jakie opłaca się zainwestować. Można nabyć je i realizować we własnym zakresie, jak też zdecydować się na usługę budowlaną. Pozwala to jeszcze bardziej zminimalizować wydatki związane z postawieniem obiektu, co dla sporej grupy konsumentów stanowi szalenie korzystną okoliczność.

Inwestycja tego typu ma wiele atutów i bardzo trudno jest się w niej doszukać jakichkolwiek słabych stron. Starannie opracowany projekt domu drewnianego może bardzo szybko wejść w fazę realizacji, na co pozwala gotowe do działania zaplecze w postaci doświadczonej ekipy wykonawców. Nie ma potrzeby szukania innych, skoro w ramach jednego pakietu można pozyskiwać wspaniałe projekty i od razu je realizować.

  • Od wielu lat marzyłem o domu z drewna, aż nadszedł czas by to marzenie zrealizować. Spodobał mi się jeden z projektów od firmy Dom z Duszą i myślę o tym by, to właśnie temu wykonawcy zlecić jego budowę. :)

  • Użytkownik youse dodał komentarz 2018-06-05 13:29:20
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

prace.edu.pl


Skrytka pocztowa 220, Kraków

Wyszukaj firmę