Dane firmy

Eksport artykułów spożywczych


Food Leader


Wiosenna 6, 63-000 Brodowo

Tel: 601 097 055

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wiele jest przedsiębiorstw, które zajmują się dystrybucją żywności, gdyż rynek jest ogromnie chłonny, lecz nie wszyscy dystrybutorzy dbają o zadowolenie klienta i liczą wyłącznie na szybki zysk. Zupełnie inaczej podchodzi do biznesu Food Leader, dla którego dystrybucja i eksport artykułów spożywczych to nie tylko zarabianie pieniędzy. Zarówno dostawcy, jak i pracownicy przedsiębiorstwa mają świadomość, jak ważna jest świeżość i jakość artykułów żywnościowych, które przecież powinny służyć zdrowiu nabywcy.

Zdobywszy renomę i doświadczenie na rynku polskim, właściciele tego biznesu postanowili rozwinąć działalność, rozciągając swoje działania na kraje Unii Europejskiej. Dzięki rzetelności i dokładności w realizacji zamówień szybko zdobywają rynki i poszerzają grono zadowolonych kontrahentów. Na stronie foodleader.pl można dowiedzieć się więcej na temat ich działalności.

  • Świeżość i wysoka jakość produktów jest według mnie kluczowa w przypadku dystrybucji żywności. Dobrze, że istnieją firmy, które potrafią spojrzeć szerzej i nie nastawiają się na szybki zysk.

  • Użytkownik turioti dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Wyszukaj firmę