Dane firmy

Franknews.pl | Pozew przeciwko bankowi kredyt we frankach


Franknews.pl


, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Domena portalu, którego wydawcą jest Law Support Marta Piotrowska-Kubańska, to szeroko rozumiana pomoc prawno - organizacyjna. Z takiego wsparcia mogą skorzystać przede wszystkim osoby posiadające zadłużenie w walucie CHF i borykające się z wysokimi ratami bankowymi.

Wpisy na serwisie to informacje opracowane przez grupę prawników dysponujących zarówno odpowiednią wiedzą, jak i doświadczeniem w kwestiach związanych z kredytem we frankach szwajcarskich. Publikacje oparte są na stale aktualizowanej podstawie prawnej. Pracownicy dbają też o to, by zamieszczone treści były zrozumiałe nawet dla laików. 

Artykuły na portalu zawierają też sprawdzone porady dotyczące takich procedur, jak sądowy pozew przeciwko bankowi, który udzielił kredytu we frankach lub zawarcie ugody na linii dłużnik - instytucja finansowa. Wsparcie obejmuje też pomoc przy gromadzeniu niezbędnej dokumentacji. Na serwisie użytkownik może także zadawać pytania, rozpoczynając wątek na forum. Taka opcja wymaga wcześniejszej rejestracji.  

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Wyszukaj firmę