Dane firmy

HYDROCHEMIA mgr Ł. Zyskowski • Oczyszczanie instalacji cieplnej


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Istnieje wiele miejsc, gdzie może pojawić się niebezpieczna bakteria. Wśród nich szczególnie mała oraz bardzo szkodliwa jest Legionella. Jej występowanie to takie miejsca, gdzie jest ciemno oraz brudno, a temperatura to od 20 do 45 stopni. Wśród miejsc tych znajdują się jacuzzi i prysznice, fontanny oraz krany czy nawilżacze. Ale jest tych miejsc o wiele więcej i ze względu na ich różniącą się specyfikę często trudno wybrać właściwe metody pozbywania się tych bakterii.

Jeśli interesuje cię oczyszczanie instalacji cieplnej to firma HYDROCHEMIA  proponuje w tym zakresie dobre rozwiązania, z których warto korzystać. Jest to nie tylko uzdatnianie, ale także produkty do bezpiecznej filtracji wody użytkowej, a także ekspertyzy technologiczne i audyt czy badania wody. Przekonaj się sam, że szereg rozwiązań jest imponujący i dopasowany do twoich potrzeb.

  • W moim przedsiębiorstwie bardzo ważne jest utrzymanie czystości, dlatego regularnie kontrolujemy stan instalacji cieplnej z pomocą tej firmy. Współpraca układa się nam znakomicie, więc nie mam problemu z poleceniem jej innym.

  • Użytkownik Kamila Wysocka dodał komentarz 2018-03-23 14:50:40
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

Wyszukaj firmę