Dane firmy

macromedica.pl/reumatolog-warszawa/


Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Schorzenia układu kostno – stawowego są niezwykle uciążliwe dla pacjentów oraz powodują wiele ograniczeń. Coraz częściej do gabinetów lekarskich zgłaszają się osoby młode z dolegliwościami reumatoidalnymi, które objawiają się stanami zapalnymi. Ból, obrzęk oraz zaczerwienienia są jednymi z objawów choroby reumatoidalnych, z którą trzeba się pilnie zgłosić do reumatologa przyjmującego w Warszawie w Centrum Medycznym Macromedica.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz wykonaniu szeregu badań reumatolog podejmuje decyzję o wprowadzeniu odpowiedniego leczenia. Wczesne wykrycie i rozpoczęcie terapii daje ogromne szanse na całkowite wyleczenie schorzeń reumatoidalnych, dlatego warto zgłosić się do placówki medycznej macromedica.pl, która dysponuje wykwalifikowanymi lekarzami oraz profesjonalnym sprzętem medycznym.

  • Profesjonalizm w podejściu do pacjenta - w diagnozie i leczeniu - to przychodzi mi na myśl w związku z tym warszawskim Centrum Medycznym Macromedica. Wiem co mówię, bo jestem ich pacjentem już od dłuższego czasu.

  • Użytkownik witonted dodał komentarz 2018-06-11 13:20:23
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Wyszukaj firmę