Dane firmy

Doskonały lakier nawierzchniowy


MASTER Parkiet


Adama Mickiewicza 65, 01-625 Warszawa

Tel: 509 358 604

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Praca nad pięknem parkietu wymaga czasu, a także co najmniej kilku czynności, by w końcu podłoga na nowo olśniewała domowników, jak i gości. Dlatego też po szlifowaniu starej i zniszczonej nawierzchni, należy pokryć panele warstwą solidnego lakieru. To pozwala zakonserwować efekt,  a także wydobyć z drewna jego szlachetny wygląd, który będzie zdobił przestrzenie domowe czy biurowe.

Każdy proponowany w sklepie Master Parkiet pod klucz! lakier nawierzchniowy z pewnością spełni najwyższe wymagania każdego, kto pragnie, by jego podłoga odzyskała piękny wygląd. Na stronie firmy można znaleźć szeroki wybór tego produktu, dzięki czemu można dobrać go idealnie do własnych oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać akurat ofertę tego sklepu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że tworzą go specjaliści, którzy sami zajmują się usługą cyklinowania i renowacji parkietów. Dostarczają więc produkty, które sami sprawdzili, świadcząc klientom z Warszawy i nie tylko najwyższej jakości usługi parkieciarskie. Dodatkowo sklep oferuje wszystkie produkty w przystępnej cenie.

  • Od firmy Master Parkiet udało mi się zakupić bardzo porządny lakier nawierzchniowy do pielęgnacji parkietu w moim mieszkaniu.

  • Użytkownik Sonia Sawicka dodał komentarz 2019-12-11 11:04:21
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę