Dane firmy

Prawo jazdy kat B


O. S. K. AB-AS


Kraszewskiego 5, 60-501 Poznań

Tel: 607 228 306

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Samochód to z punktu widzenia wielu osób podstawowy środek transportu. Dlatego warto mieć go pod ręką i korzystać z ogromnych możliwości jakie daje. Szkoła Ab-As jest miejscem, w którym nawet osoby bez przejawów talentu w stronę kierowania autem będą mogły rozwinąć skrzydła. Decydujący wpływ ma na to doskonała kadra instruktorów, jacy dbają nie tylko o wysoki merytoryczny poziom zajęć. Ważna jest także świetna atmosfera w czasie jazd oraz wykładów teoretycznych, ponieważ ma to ogromny wpływ na motywację kursantów.

Jest wiele powodów, dla których warto wyrobić sobie uprawnienia do kierowania samochodami osobowymi. Prawo jazdy kategorii B w Poznaniu pozwala sprawnie poruszać się po drogach w stolicy Wielkopolski, ale daje również szansę na to, aby dotrzeć bezpiecznie do każdego innego punktu w kraju. Potencjał jest zatem ogromny, a osoby zainteresowane pozyskaniem odpowiednich umiejętności powinny czym prędzej zapisać się na zajęcia.

  • W tej szkole jazdy potrafią przygotować przyszłego kierowcę do poruszania się samochodem - zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Do tego całość kursu odbywa się w niewielkich grupach i przyjaznej atmosferze.

  • Użytkownik edren dodał komentarz 2018-08-07 14:59:51
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Wyszukaj firmę