Dane firmy

Przekładnie


Polpack Sp. z o. o.


Polna 129, 87-100 Toruń

Tel: (56) 655 92 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dystrybucja części oraz podzespołów stosowanych w szeroko rozumianej automatyce przemysłowej to część oferty, jaką mogą zaproponować swoim klientom pracownicy firmy Polpack Sp. z o. o. Dostawca proponuje produkty znanych światowych marek, objęte gwarancją producenta, dostępne w wielu wariantach.

Sprzedaż obejmuje nie tylko całe podzespoły, ale także drobnicę, stanowiącą element budujący zarówno mniejsze, jak i większe przekładnie. Kadra zatrudnionych w firmie inżynierów dokłada wszelkich starań, by proponowany asortyment okazał się dla klienta wyborem spełniającym jego oczekiwania, zwłaszcza pod kątem jakości i wytrzymałości. Weryfikacja dystrybuowanych produktów odbywa się na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, pozwalającym na szybkie znalezienie nawet niewielkich błędów konstrukcyjnych. 

Rozszerzeniem proponowanej oferty są także usługi serwisowe oraz możliwość skorzystania ze szkoleń organizowanych przez pracowników firmy i obejmujących tematykę związaną z przemysłową techniką napędową. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, Choceń

FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna


16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 7, Bydgoszcz

Jash Technologie Sp. z o.o.


Wiśniowa 1, Łysomice

Wyszukaj firmę