Dane firmy

REHA BŁOCH • Podnośnik dla niepełnosprawnych


REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań

Tel: 61 842 35 46

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Podnośnik dla niepełnosprawnych firmy Human Care sprawdzi się zarówno w placówkach użytku publicznego oraz w prywatnych domach. Takie rozwiązanie jest polecane wszystkim z Państwa, którzy mają problemy z przemieszczaniem się. To pomocne urządzenie pełni głównie funkcje rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne. Podnośnik, który oferuje firma REHA BŁOCH ułatwi wiele czynności, zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i jej opiekunowi. Dodatkowo, każdy produkt zakupiony dzięki tej firmie gwarantuje łatwość w obsłudze, wygodę oraz solidne, jakościowe wykonanie.

Firma stara się zapewniać wszystkim swoim klientom najbardziej korzystne dla nich oferty i jednocześnie podnieść komfort życia wielu osób. Podnośniki składają się z układu szyn, który umożliwia przemieszczanie się, dopasowanych szelek o różnych zastosowaniach, kasety oraz osprzętu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej tej działalności - rehabloch.pl.

  • Od firmy Reha Błoch udało mi się zakupić bardzo porządny podnośnik dla niepełnosprawnego ojca, który po wylewie jest częściowo sparaliżowany.

  • Użytkownik Gabriel Majewski dodał komentarz 2019-11-27 10:40:33
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Wyszukaj firmę