Dane firmy

Posadzka przemysłowa


Si-Tech


Dobra 9, 05-306 Jakubów

Tel: 25 749 88 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Posadzki to bardzo ważny element wykończenia każdego wnętrza. Warto o tym pamiętać i to niezależnie od tego, czy szuka się posadzki do wnętrza mieszkalnego, biurowego czy do hali produkcyjnej. Nie ulega jednak najmniejszej wątpliwości, że posadzka przemysłowa powinna spełniać określone wymogi.

Czym powinna charakteryzować się dobrze położona posadzka? Tego można dowiedzieć się, wchodząc na stronę sitech.net.pl. Taka posadzka powinna być przede wszystkim trwała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Trzeba również pamiętać, aby posadzka była łatwa do utrzymania w czystości.

Do celów przemysłowych często poleca się posadzki betonowe. W pomieszczeniach mieszkalnych natomiast częściej stosuje się posadzkę żywiczną. Dlaczego? Podłogę taką można łączyć z różnymi dekoracjami. Pozwoli to zaaranżować ciekawe i przytulne wnętrze. Warto podkreślić, że ten rodzaj nawierzchni ma szerokie zastosowanie. Taka posadzka wykłada się, m.in. tak zwane ciągi komunikacyjne.

  • Dzięki specjalistom z firmy Si-Tech udało mi się wejść w posiadanie bardzo dobrej jakości posadzki przemysłowej, która stanowi fundament mojego nowo postawionego magazynu na terenie mojego przedsiębiorstwa.

  • Użytkownik smallkoala446 dodał komentarz 2020-01-07 08:56:31
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę