Dane firmy

Silesiapak - torby reklamowe papierowe z nadrukiem


Silesiapak


Blachnickiego 9, 40-175 Katowice

Tel: 790 275 067

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Współcześni klienci bardzo często kierują swoje kroki do takich sklepów, które dbają o środowisko naturalne i nie pakują im już zakupów w plastik, lecz estetycznie wykonane torby reklamowe papierowe z nadrukiem, na którym najczęściej znajduje się logo sklepu. Mając świadomość obecnych trendów wiele firm, nie tylko sklepów, decyduje się właśnie na taką formę wizerunkową firmy, korzystną dla wszystkich. W przeważającej większości tego rodzaju torby produkowane są z materiałów wtórnych lub odpadów drzewnych, co pomaga chronić drzewa. 

Jeżeli myślisz, że jest to droższa forma reklamy, to zajrzyj na stronę silesiapak.pl, gdzie znajdziesz ogromny wybór toreb z papieru w różnych kształtach i rozmiarach, ze wzmocnionymi uchwytami płaskimi lub skręcanymi, w kolorach, jakie mogą Ci się tylko zamarzyć Oczywiście, w standardzie są także torby białe i brązowe, większość z atestem PZH, dopuszczającym je do kontaktu z żywnością.

  • Torby z papieru to nie tylko dobry sposób na reklamę, ale również wyraźny sygnał do klientów o tym, że zwracamy uwagę na ekologię. Silesiapak ma spory ich wybór - w różnych wielkościach i fasonach.

  • Użytkownik woretrora dodał komentarz 2018-10-05 11:57:35
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę