Dane firmy

Studzienki ściekowe uliczne • https://www.sib.lowicz.pl


Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu


Kaliska 103, 99-400 Łowicz

Tel: (46) 837-41-38

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Oferta sprzedażowa, jaką przygotowali dla swoich klientów pracownicy Spółdzielni Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu, to długa lista produktów niezbędnych zarówno w dom jednorodzinnym (okna PCV, elementy kanalizacji), jak i przy zagospodarowywaniu jezdni i przestrzeni wokół niej. 

Firma jest w stanie zaproponować realizację zamówień hurtowych, dbając o terminowość i zadowolenie klienta. Podejmuje się dostaw także dla instytucji finansowanych ze środków publicznych, odpowiedzialnych za stan dróg, w szczególności za poprowadzenie odwodnień. Jako doświadczony wykonawca takich zleceń, może podejść do przetargu na studzienki ściekowe uliczne lub inne elementy drogowej infrastruktury, wpływające na stan nawierzchni oraz bezpieczeństwo jej użytkowników. 

W ramach prowadzonej działalności pracownicy firmy wykonują również zamówienia niestandardowe, oparte na indywidualnej wizji zlecającego. Realizator poleca skorzystanie z takiej opcji w każdej sytuacji, gdy nie można użyć elementów o zwykłym rozstawie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Communication Corner


Henryka Sienkiewicza 72, Łódź

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Wyszukaj firmę