Dane firmy

Sklepy ASG w Warszawie


TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, 02-792 Warszawa

Tel: 22 400 51 52

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

To, że w Twojej okolicy nie ma żadnego sklepu, który zajmuje się sprzedażą elementów wyposażenia, żebyś mógł realizować pasje, nie oznacza wcale, że nie możesz takich zakupów zrobić. Dzięki sklepom internetowym masz przecież szansę na to, żeby zamówić wszystko to, co jest Ci potrzebne, aby Twoja nawet najbardziej ekstrawagancka pasja mogła się realizować. Zwróć uwagę na to, że dostępne są nawet sklep asg, w których możesz zakupić repliki broni, jeśli potrzebujesz takiego sprzętu, by mieć pewność, że Twoja pasja się zrealizuje. 

Jeśli wejdziesz na stronę taniemilitaria.pl, będziesz mógł już wkrótce zapoznać się z ofertą tego sklepu, w którym dostaniesz wszelkie potrzebne Ci elementy. Na pewno spodobają Ci się niskie ceny tego wyposażenia i sposób jego wykonania, który do złudzenia przypominać Ci będzie prawdziwe wojskowe sprzęty. 

  • Mój bratanek bardzo interesuje się replikami broni palnej więc na urodziny kupiłam mu jedną replikę przez domenę taniemilitaria.pl. Prezent bardzo mu się spodobał.

  • Użytkownik Blanka Włodarczyk dodał komentarz 2019-01-17 09:23:56
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę