Dane firmy

Opieka domowa cennik


Złoty Wiek Seniora


Chmielna 2, 00--02 Warszawa

Tel: 508 763 733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Skorzystanie z oferty stołecznej agencji opieki będzie doskonałym rozwiązaniem między innymi w przypadku, gdy w grę nie wchodzi umieszczenie bliskiego seniora w specjalistycznym domu opieki. Wiele osób nie bierze tego rozwiązania pod uwagę, jednocześnie jednak martwiąc się, jak rozwiązać kwestię opieki kiedy bliscy seniora pracują. Wówczas doskonałym rozwiązaniem będzie proponowana przez firmę Złoty Wiek opieka domowa, której cennik, zaprezentowany na stronie, wygląda bardzo zachęcająco.

Z oferty tej może skorzystać wiele osób, ponieważ, dysponując mniejszym budżetem, wystarczy zdecydować się na mniejszy zakres opieki, traktując ją tylko jako wsparcie (które będzie bardzo cenne), a nie całkowite przejęcie obowiązków.

Bardzo ciekawą opcją jest też możliwość wynajęcia opiekunki do seniora w przypadku, gdy na przykład jego bliscy chcą gdzieś wyjechać. Zyskuje się dzięki temu pewność, że osoba ta nie jest pozostawiona sama sobie lecz jest pod dobrą opieką. Daje to wielki komfort każdej ze stron.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Wyszukaj firmę